ZKUŠENOSTI UŽIVATELŮ

Příběhy našich dlouhodobých zákazníků

Jozef, 33 let

Dobrý den. Recenze ani poděkování na věci, které si koupím online běžně nepíšu, ale vy jste výjimka. Je mi 33 let a začal jsem pociťovat, řekněme to kulantně, únavu. Jedno číslo za den bylo maximum a někdy to ani pořádně „nestálo“ za to. Dost zoufalý jsem začal hledat nějakou berličku, až jsem narazil na pozitivní ohlasy na váš produkt. Představa že bych si měl ve svém věku „plánovat“ sex a užívat nějakou tabletku v předstihu mě však nelákala, tak jsem se rozhodl zkusit Zerex Ultragold, který jsem začal užívat podle návodu na obalu, to znamená ráno a večer.

Navzdory mé počáteční skepsy a i navzdory tomu, že vy sami deklarujete účinek Zerexu Ultragold až po několika měsících užívání, jsem spokojený s výsledkem už po dvou týdnech. Toto jsem potřeboval. Děkuji!

Robert, 58 let

Potřeboval jsem něco na povzbuzení a tak jsem si přečetl pár článků a recenzí o tabletkách Zerex. Reklamy tohoto druhu neberu, avšak Zerex je výjimkou. Na zkoušku jsem si objednal jen jednu tabletku a výsledek?

Dnes si jdu objednat třetí balení Zerex Klasik. Reklama v ničem nezveličovala, účinek do jedné hodiny a vydrží ještě i další den. Partnerka je o 21 let mladší (!) ale toto prý nezažila s o mnoho mladšími muži. Doporučuji každému, kdo chce sebe a svojí partnerku mile překvapit.

Anonym

Jsem žena v letech, teoreticky by se dalo je nazvat nejlepších, po padesátce. Můj partner se mi vždy snažil vytvořit nejlepší podmínky, ale s přibývajícím věkem i chlap začne být unavený nárokem ženy, která chce více a více.

Po jeho otázce „miláčku, myslíš si, že jsem šicí stroj?“ mi spadla čelist a místy neukojené libido nahradily i „ruční práce“. Nechtěla jsem vyměnit svého milovaného manžela za někoho jiného, protože mi doteď dokázal vyhovět ve všem, jen intenzita našeho styku se prodlužovala a prodlužovala.

Večer, při flašce vína jsem se s ním začala otevřeně bavit o tom co mi vyhovuje a co mi nevyhovuje. Navrhla jsem mu všechno možné i nemožné, jen abychom se uvolnili v tomto tématu i odborníka, masáže a ke kvantu návrhů padl i takový, že bysme mohli objednat nějaký podpůrný produkt.

Slyšela jsem o Zerexu. Ze začátku se na mě hněval, že léky nepotřebuje. Vysvětlila jsem mu, že je to jen na zkoušku, že zbytek, pokud to nebude fungovat, vrátíme nebo vyhodíme a už nikdy nebudeme otvírat s podobnými věcmi a raději navštívíme odborníka na danou problematiku... Řekl OK. Večer, před spaním si vzal tabletku Zerexu a šli jsme spát. V noci mě začal hladit a líbat, ztopoření jeho penisu bylo nádherné. Opět jsme po dlouhé době prožili super sex, super orgasmus, prostě nádhera. A abych toho náhodou neměla málo, do rána se to zopakovalo ještě dvakrát a co mě nejvíce těšilo, můj manžel byl velmi rád, že jsem ho přemluvila na tento pokus, objednat si něco, co zachránilo náš vztah. A na závěr, abyste dopadli takto, dejte přednost rozhovoru a hlavně Zerexu.

Tibor Truxa (47), Praha

Zerex znám z internetu. Funguje jak má, takže mi vrátil to, co už nefungovalo tak, jak jsem byl zvyklý. Změny si všimla i partnerka.

Miloš Franc (53), Komárov

O Zerexu jsem se dozvěděl z internetu jeli-koš jsem měl uraz, krvácení do mozku. Zerex mi hodně pomohl s intimním životem.