Zerex zkušenosti: tabletky na problémy s erekcí

Ptali jsme se osobně na zkušenosti se Zerex-em. Co přesvědčilo Jozefa nabrat odvahu vyzkoušet poprvé (tajně) tabletky na erekci? A jak reagovala jeho partnerka, když se jí nakonec přiznal a vyšel s pravdou ven?

"Dělám manažera pro jednu bankovní společnost. Mám širší záběr, komunikuji s více odděleními. A sex? To je dost citlivá téma, ale znamená pro mě hodně. Sex je v mém životě velmi důležitý.

Člověk si často nechce přiznat, že stárne. Asi tak po 35-tce to začalo u mě trochu pokulhávat. Jednak přišla únava, nějaký ten stres z práce a vůbec z toho našeho života. Já se snažím dávat pozor na sebe i na stravu - na to, co do sebe dám. O Zerexe jsem se dočetl, že je na přírodní bázi. A to mě přesvědčilo - že se nemusím bát, že to bude nějaká chemie.

Zpočátku tam byla samozřejmě i obava, manželce jsem to nejprve neřekl. Poté, co jsem vyšel s pravdou ven, jsme se i zasmáli. Výsledek byl super. A ano - Zerex je již dnes součástí naší rodiny.", dodává Jozef na závěr se srdečným smíchem.

Další výpověde mužů jako Josef najdete i na našem Youtube kanále.

Přečtěte si také recenze našich dlouhodobých zákazníků pod záložkou menu na Zerex webu: Reference - Zkušenosti uživatelů.