Naše redakce

foto autor
Natalie Markovská

Freelance redaktorka, asistentka produkce, copywriterka a manažerka sociálních sítí. Na českém blogu Zerex zabezpečuje dodání vysoce kvalitního obsahu, který je podpořen nejnovějšími vědeckými studiemi a vyjádření odborníků. Její články v sobě spojují profesionální přístup s tipy a triky v oblasti sexuality, sexuálního zdraví a milostných vztahů.

foto autor
Martina Blahušiaková

Freelance redaktorka, blogerka, marketingová pracovnice. Na slovenský blog Zerex pravidelně přispívá obsahem, který má za cíl poradit a pomoci v oblasti sexuálního zdraví, intimity a vztahů. V rámci článků přináší jiný úhel pohledu, který je podpořen moderními vědeckými studiemi a cennými radami pro čtenáře.

foto autor
Mgr. Ľubomíra Polláková

Hlavní editorka článků na zerex.sk/zerex.cz, spoluautorka obsahových okruhů, redakčních kalendářů a PR manažerka v Active Life Inv. Stará se o to, aby byl obsah zveřejněn ve správný čas a v co nejvyšší kvalitě.

foto autor
MUDr. Václav Jindřich Urbánek, Csc.

Lékař, sexuolog - androlog, gynekolog - porodník a vědecký pracovník. Jako odborný garant odborně přispívá svými odpověďmi do odborné poradny zerex.sk/zerex.cz. Je postřehy a vyjádření z praxe slouží jako vědecký podklad pro (nejen) odborné články.