ZVYŠTE PŘITAŽLIVOST U ŽEN A ZÍSKEJTE SEBEDŮVĚRU
PÁNSKÉ PARFÉMY

Pánský parfém Zerex Hunter

Energická pánská vůně s feromony plná vzácných dřevin (cedr, santalové a olivové dřevo) v kombinaci s hřebíčkem, afrodiziakální skořicí a citrónem. Nejprodávanější.

1 050,00 Kč ZOBRAZIT

Pánský parfém Zerex Gentleman

Mužná vůně jako stvořená pro decentní denní nošení i výjimečné příležitosti. Hlavní tóny parfému jsou spojením skořice, citrusů a dřevin.

1 050,00 Kč ZOBRAZIT

Pánský parfém Zerex Sport

Svěží a energická vůně pro aktivního a pozitivně naladěného muže. Srdce mladistvého parfému tvoří kombinace citrusové a aldehydovo-květinové vůně.

1 050,00 Kč ZOBRAZIT

Doprava zdarma
(nákup nad 1700Kč)

Doručení do 24 hodin

Doručení
do 24 hodin

Dáreček pro Vás
při objednávce nad 2500Kč

Garance vrácení peněz

Garance vrácení
peněz

Diskrétní balení

Diskrétní
balení

ZEREX Parfémy - Přírodní afrodiziaka


Parfémy nejsou ani zdaleka vynálezem moderní doby – znali je již staří Egypťané a Řekové. Nejedno přírodní afrodiziakum, zahrnuté ve složení současných parfémů, je ověřené staletími až tisíciletími…

Zerex parfémy - představují vysoce koncentrované jedinečné vůně, určené k přilákání sexuálního partnera. Afrodiziakální parfémy Zerex obsahují přírodní afrodiziaka, která zajišťují okamžité zvýšení sexuální přitažlivosti. Správně zvolené aroma vám pomůže přivábit a získat si sympatie u potenciální partnerky či partnera. Díky kvalitním afrodiziakálním parfémům budete působit atraktivněji, nabudete vyšší sebevědomí a sebedůvěru.

Muži použitím afrodiziakálních parfémů působí na opačné pohlaví silněji a mužněji než jiní potenciální partneři. Přírodní afrodiziaka vám zvýší nejen sebevědomí, ale i úspěšnost při vábení partnerky - rafinovaná skořice, cedr, santalové a olivové dřevo, hřebíček, citrony, pomeranče a grepy.

Nepoužíváme toaletní vody (Eau de toilette), ale dlouhotrvající a vysoce koncentrované parfémy (Eau de parfum)

  • Atraktivita u žen
  • Vysoce koncentrované parfémy
  • Přírodní afrodiziaka
  • Neodolatelná přitažlivost
  • Vůně pro všechny příležitosti
  • Vyrobeno v EU
80%

spokojených
zákazníků

247230

spokojených
zákazníků

5

let
na trhu