ZVYŠTE PŘITAŽLIVOST U ŽEN A ZÍSKEJTE SEBEDŮVĚRU
PÁNSKÉ PARFÉMY

Pánský parfém Zerex Hunter

Energická pánská vůně plná vzácných dřevin (cedr, santalové a olivové dřevo) v kombinaci s hřebíčkem, afrodiziakální skořicí a citrónem.

1 050,00 Kč ZOBRAZIT

Pánský parfém Zerex Gentleman

Mužná vůně jako stvořená pro decentní denní nošení i výjimečné příležitosti. Hlavní tóny parfému jsou spojením skořice, citrusů a dřevin.

1 050,00 Kč ZOBRAZIT

Pánský parfém Zerex Sport

Svěží a energická vůně pro aktivního a pozitivně naladěného muže. Srdce mladistvého parfému tvoří kombinace citrusové a aldehydovo-květinové vůně.

1 050,00 Kč ZOBRAZIT

Doprava zdarma
(nákup nad 1700Kč)

Doručení
do 24 hodin

Dáreček pro Vás
při objednávce nad 2700Kč

Garance vrácení
peněz

Diskrétní
balení

ZEREX Parfémy - Přírodní afrodiziaka


Parfémy nejsou ani zdaleka vynálezem moderní doby – znali je již staří Egypťané a Řekové. Nejedno přírodní afrodiziakum, zahrnuté ve složení současných parfémů, je ověřené staletími až tisíciletími…

Zerex parfémy - představují vysoce koncentrované jedinečné vůně, určené k přilákání sexuálního partnera. Afrodiziakální parfémy Zerex obsahují přírodní afrodiziaka, která zajišťují okamžité zvýšení sexuální přitažlivosti. Správně zvolené aroma vám pomůže přivábit a získat si sympatie u potenciální partnerky či partnera. Díky kvalitním afrodiziakálním parfémům budete působit atraktivněji, nabudete vyšší sebevědomí a sebedůvěru.

Muži použitím afrodiziakálních parfémů působí na opačné pohlaví silněji a mužněji než jiní potenciální partneři. Přírodní afrodiziaka vám zvýší nejen sebevědomí, ale i úspěšnost při vábení partnerky - rafinovaná skořice, cedr, santalové a olivové dřevo, hřebíček, citrony, pomeranče a grepy.

Nepoužíváme toaletní vody (Eau de toilette), ale dlouhotrvající a vysoce koncentrované parfémy (Eau de parfum)

  • Atraktivita u žen
  • Vysoce koncentrované parfémy
  • Přírodní afrodiziaka
  • Neodolatelná přitažlivost
  • Vůně pro všechny příležitosti
  • Vyrobeno v EU
80%

spokojených
zákazníků

132475

spokojených
zákazníků

5

let
na trhu