Kamagra

Kamagra - co to je, jak účinkuje a jaké jsou její vedlejší účinky

Její účinek je podobný Viagře, ale poznáte ji díky zelené barvě tabletky. Víte na co si dát pozor při užívání Kamagry?

Co je Kamagra

Jde o lék, který je charakterizovaný jako náhrada Viagry. Obsahuje stejnou dávku sildenafilu jako modrá tabletka. I když je s Viagrou doslova identická, nemůže nést její obchodní název, protože na něj výrobce nemá zakoupená práva. A tak vznikla Kamagra jako generická verze Viagry a funguje už od roku 1998.

Působí během sexuálního vzrušení, na ochabnuté svalstvo kolem pohlavního údu, prostřednistvím zvyšování množství krve, která proudí do dutinkových těles napomáhajícím stopoření. Musíte mít na paměti, že dokonale působí jen v případě sexuálního vzrušení, kterému napomůžete sexuální stimulací. Není to ani hormon ani afrodiziakum. Kamagra je lék na erektilní dysfunkci.

Účinek Kamagry

Výhodou Kamagry je, že se do těla vstřebává poměrně rychle a dosahuje maximální účinnosti 30 až 40 minut od okamžiku, kdy byla požita. Erekci rozvíjí a pomáhá ji udržet až po dobu 4 hodin.

Kamagra a prodej online

Kamagru si můžete koupit v různých podobách. Najdete ji jako bonbóny, šumivé tablety, žvýkací tablety. V České republice ani na Slovensku se oficiálně neprodává ani na internetu ani na lékařský předpis. Například ve Velké Británii je ilegální, její užívání tam nebylo vůbec schválené. Nejen Česku, ale i v mnohých internetových zahraničních obchodech se můžete střetnout s jejím ilegálním prodejem nebo prodejem falzifikátů.

Vedlejší účinky Kamagry

I u tohoto léku platí jistá omezení. Kamagru nesmí užívat muži, kteří mají problémy se srdcem, také není vhodná pro pacienty trpící na vysoký nebo nízky krevní tlak. Pokud jste prodělali infarkt nebo se neumíte ovládat s alkoholem, měli byste se Kamagře vyhýbat.

Kamagra se v Česku oficiálně neprodává. Na trhu je množství falzifikátů.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Certifikované tabletky Zerex Klasik pro kvalitní a silnou erekci
Zerex
Klasik
12
kapslí
720,00 Kčs DPH
Zerex Megabalík
Zerex
Megabalík
2 800,00 Kčs DPH
zerex čaj potence povzbuzení
Čaj
potence
povzbuzení
-
na
osvěžení
a
energii
180,00 Kčs DPH