Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi Zerex Klasik, Zerex Extralong a Zerex Ultragold?

Zerex Klasik je určen pro muže s nedostatečnou nebo nekvalitní erekcí jako i pro muže, kteří mají sníženou chuť na sex a snížené libido. Zerex Extralong je určen pro lidi, které trápí rychlé a předčasné vyvrcholení, přičemž přispívá k prodloužení pohlavního styku a zlepšení výkonu muže v posteli. Uživatelé produktu zaznamenali v některých případech prodloužení až o cca 30 minut. Zerex Ultragold je doplněk výživy vhodný pro seniory, muže kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu nebo plánují zplození dítěte. Doporučená doba užívání minimálně 3 měsíce. Dlouhodobě podporuje sexuální vitalitu. Příznivě ovlivňuje intimní život v každém věku.

Je balení diskrétní?

Ano. Balení je diskrétně zabalené, bez jakéhokoliv označení nebo reklamy na obálce.

Opravdu to funguje?

Ano funguje. Máme mnoho spokojených klientů. O účinnosti se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Objednejte si zkušební dvou kapslové balení Zerex Klasik nebo Zerex Extralong.

Jak se Zerex Klasik a Extralong užívá?

Užívá se podle potřeby, přibližně 60 minut před pohlavním stykem. Maximální doporučená denní dávka jsou 2 kapsle.

Jak dlouho účinkuje jedna kapsle?

Podle zkušeností uživatelů může jedna kapsle účinkovat přibližně 36 hodin. Nemusíte se však obávat, že se po užití Zerexu po celou dobu erekce nezbavíte. Na to aby došlo k erekci, je nutná stimulace penisu.

Je možné kombinovat produkty Zerex mezi sebou?

Ano, produkty Zerex můžete spolu kombinovat. Nedoporučujeme kombinovat Zerex s alkoholem, nakolik alkohol snižuje účinky produktu a současně s produktem Zerex nedoporučujeme užívat žádný jiný přípravek na léčbu poruchy erekce.

Mohu užívat Zerex, když mám problémy se srdcem?

Přípravek Zerex nesmí užívat lidé s nemocemi srdce.

Kdy nesmím užívat Zerex?

Zerex neužívejte, pokud u Vás někdy došlo k alergické reakci na tyto přípravky nebo na některou z pomocných látek a také v případech: - pokud máte srdeční poruchu nebo závažnou poruchu jater - pokud máte blíže nezjištěné problémy s Vaším srdcem - jestliže jste měli nedávno cévní mozkovou příhodu , srdeční infarkt nebo pokud máte nízký krevní tlak - pokud máte vzácnou vrozenou poruchu sítnice - pokud máte vředovou chorobu nebo poruchu krvácivosti.

Mohu produkt užívat tak, že obsah tobolky vysypu do sklenice?

Tobolka má svůj význam, a to aby se předešlo zbytečnému plýtvání účinné látky. Pokud si obsah zředíte s vodou, může se stát, že část zůstane na obvodu a dně poháru. Pokud však máte problém s polykáním tobolek, můžete zvolit i tento způsob užití. Počítejte však s tím, že má produkt mírně nahořklou příchuť.

Máte i více-kusové balení nebo cenově zvýhodněné balíčky?

V nabídce máme balení:
ZEREX Klasik a Extralong - 12 kapslí, na užívání před pohlavním stykem
ZEREX Ultragold - 120 kapslí, na dlouhodobé užívání po dobu 3 měsíců
Megabalík 1x Klasik, 1x Extralong, 1x Ultragold - za zvýhodněnou cenu 2800KČ (ušetříte 370 KČ a také poštovné )
PROSTANAX - 60 kapslí
Rovněž při objednávce více balení v hodnotě nad 1700 KČ máte poštovné ZDARMA.

Jakým způsobem mohu být informován o aktuálních novinkách a slevách?

V případě, že chcete být stále informováni o našich aktuálních slevách, akcích a novinkách, přihlašte se k odběru novinek a získejte různé výhody. Přihlásit se můžete na naší domovské stránce zerex.cz, v části newsletter.

Chcete-li se informovat telefonicky, neváhejte nás kontaktovat na infolince: 0850 444 777

Odpovědi na všechny Vaše otázky dostanete i na live chatu, který najdete v pravém dolním rohu naší domovské stránky zerex.cz

Jak je to s garancí vrácení peněz?

V případě, že nejste spokojen s naším produktem kontaktujte nás prosím s žádostí o vrácení peněz prostřednictvím e-mailu na [email protected] Při každé oprávněné reklamaci garantujeme vrácení peněz. Vrácení peněz bude provedeno výhradně bankovním převodem na bankovní účet kupujícího ...

Přihlásil jsem se k odběru novinek, ale nechodí mi na e-mail.

V některých případech se může stát, že je odeslaný newsletter zařazen mezi spam, prosím zkuste si zkontrolovat důkladně Vaši emailovou schránku. Pokud se email nenachází ani v dané složce, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím infolinky 0850 444 777, nebo na live chatu naší domovské stránky zerex.cz

Který produkt je nejlepší a nejsilnější?

Každý náš produkt je určen k řešení jiné situace. Proto není možné říci, který je ten nej.

Zerex Klasik
Podporuje libido a chuť na sex. Příznivě ovlivňuje sexuální vitalitu, výkon a intimní život. Pomáhá nabýt zdravé sebevědomí. Má rychlý nástup účinku. Užijte 60 minut před pohlavním stykem.

Zerex Extralong
Je určen pro lidi s rychlým vyvrcholením. Díky obsahu afrodiziakálních složek příznivě ovlivňuje sexuální vitalitu, výkon a intimní život. Má rychlý nástup účinku. Užijte 60 minut před pohlavním stykem.

Zerex Ultragold
Dlouhodobě podporuje sexuální vitalitu. Příznivě ovlivňuje intimní život v každém věku. Vhodný pro seniory, muže, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu nebo plánují zplození dítěte. Doporučená doba užívání minimálně 3 měsíce.

Prostanax
Je doplněk stravy určený pro péči o prostatu. Vysoce účinné látky na přírodní bázi přispívají k normalizaci funkce prostaty a optimálnímu fungování močové soustavy. Je vhodný pro dlouhodobé užívání. Doporučené dávkování je 1 kapsle denně po jídle, zapít tekutinou.

Jakou velikost mají kondomy dostupné na vašem eshopu?

Kondomy DUREX Classic mají velikost: Nominální šířka je 56 mm, délka kondómu je 205 mm a tloušťka 0,065 mm.

Zasíláte produkty do zahraničí?

Ano, naše produkty si můžete objednat v těchto zemích: Slovensko (zerex.sk), Česko (zerex.cz), Německo (viarax.de), Rakousko (viarax.at), Maďarsko (zerex.hu), Polsko (zerex. pl), Rumunsko (zerex.ro), Itálie (viarax.it), Francie (viarax.fr). Pro dodání do zahraničí, prosím, proveďte objednávku přes eshopy pro jednotlivé země.

Je Zerex vhodný i pro ženy?

Tabletky ZEREX jsou určeny výhradně pro pány. Z produktové řady ZEREX doporučujeme pro dámy afrodisiakální parfémy, či vysoce kvalitní sypané čaje.

Na jakém principu funguje Extralong?

Pilulky na delší výdrž Zerex Extralong obsahují aminokyseliny L-arginin, L-lysin a L-citrulin a výtažky z bylinek Kotvičník zemní, Maca peruánská, Ženšen pravý a Ostropestřec mariánský. Účinky jednotlivých složek Zerexu se navzájem doplňují a posilují.

Aminokyselina L-arginin stimuluje produkci oxidu dusnatého, čímž se zlepšuje průchodnost cév a kvalita erekce.

Kotvičník zemní stimuluje tvorbu testosteronu (pokud je užíván dlouhodobě, dokáže zvýšit tvorbu mužského pohlavního hormonu až o jednu třetinu) a fyzickou výkonnost, Ostropestřec mariánský pozitivně ovlivňuje pružnost cév a kvalitu erekce a Maca peruánská je bohatá na vitamíny, minerály a enzymy, které přispívají k lepší sexuální kondici.

Při předčasné ejakulaci je mimořádně důležitý psychický stav - Ženšen pravý přispívá k lepšímu zvládání stresu a úzkosti, v důsledku čehož se muž snadněji uvolní a užije si delší a příjemnější milování.

Co se děje po užití pilulek ZEREX? Může se stát, že se dostaví samovolná erekce?

V případě užití jakéhokoliv produktu ZEREX se nemusíte bát, že dojde k samovolné a nechtěné erekci, i když může účinek trvat po dobu cca 36 hodin. K tomu, aby po požití pilulek došlo k ztopoření, je nutná stimulace pohlavního údu. Samozřejmě, je nutné držet se doporučeného dávkování uvedeného na každém produktu.