Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi Zerex Klasik, Zerex Extralong a Zerex Ultragold?

Zerex Klasik je určen pro muže s nedostatečnou nebo nekvalitní erekcí jako i pro muže, kteří mají sníženou chuť na sex a snížené libido. Zerex Extralong je určen pro lidi, které trápí rychlé a předčasné vyvrcholení, přičemž přispívá k prodloužení pohlavního styku a zlepšení výkonu muže v posteli. Uživatelé produktu zaznamenali v některých případech prodloužení až o cca 30 minut. Zerex Ultragold je doplněk výživy vhodný pro seniory, muže kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu nebo plánují zplození dítěte. Doporučená doba užívání minimálně 3 měsíce. Dlouhodobě podporuje sexuální vitalitu. Příznivě ovlivňuje intimní život v každém věku.

Je balení diskrétní?

Ano. Balení je diskrétně zabalené, bez jakéhokoliv označení nebo reklamy na obálce.

Opravdu to funguje?

Ano funguje. Máme mnoho spokojených klientů. O účinnosti se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Objednejte si zkušební dvou kapslové balení Zerex Klasik nebo Zerex Extralong.

Jak se Zerex Klasik a Extralong užívá?

Užívá se podle potřeby, přibližně 60 minut před pohlavním stykem. Maximální doporučená denní dávka jsou 2 kapsle.

Jak dlouho účinkuje jedna kapsle?

Podle zkušeností uživatelů může jedna kapsle účinkovat přibližně 36 hodin. Nemusíte se však obávat, že se po užití Zerexu po celou dobu erekce nezbavíte. Na to aby došlo k erekci, je nutná stimulace penisu.

Je možné kombinovat produkty Zerex mezi sebou?

Ano, produkty Zerex můžete spolu kombinovat. Nedoporučujeme kombinovat Zerex s alkoholem, nakolik alkohol snižuje účinky produktu a současně s produktem Zerex nedoporučujeme užívat žádný jiný přípravek na léčbu poruchy erekce.

Mohu užívat Viarax, když mám problémy se srdcem?

Přípravek Zerex nesmí užívat lidé s nemocemi srdce.

Kdy nesmím užívat Zerex?

Zerex neužívejte, pokud u Vás někdy došlo k alergické reakci na tyto přípravky nebo na některou z pomocných látek a také v případech: - pokud máte srdeční poruchu nebo závažnou poruchu jater - pokud máte blíže nezjištěné problémy s Vaším srdcem - jestliže jste měli nedávno cévní mozkovou příhodu , srdeční infarkt nebo pokud máte nízký krevní tlak - pokud máte vzácnou vrozenou poruchu sítnice - pokud máte vředovou chorobu nebo poruchu krvácivosti.