Příroda dobře ví, co dělá, a když jsme nemocní nebo si nevíme rady s nějakým zdravotním problémem, jsou to právě bylinky, po nichž sáhneme v naději, že pomohou. I milování někdy přinese perné chvilky. Ať už jde o snížené libido, potíže s potencí nebo neplodností. Tabletky Zerex jsou v tomto ohledu velice oblíbené. Nejen proto, že si s problémy poradí rychle, elegantně a k plné spokojenosti nejen muže, ale i ženy. Dalším důvodem je skvělá snášenlivost. To je dáno přírodním složením tabletek.

Základem jsou bylinky

Základ tvoří extrakty rostlin, které jsou vynikajícím životabudičem, pokud jde o únavu v milostném životě mužů. Ta se často objeví i u mladých mužů, kteří s úbytkem sexuálních sil vůbec nepočítali a cítí se tímto choulostivým problémem nepříjemně zaskočeni. Ani starší pánové se nechtějí smířit s tím, že jejich libido klesá, stejně jako jejich kdysi tak výtečná výdrž v posteli. A proto příroda stvořila geniální byliny na potenci.

Kotvičník zemní nebo Maca umí perfektně vyladit hladinu mužského pohlavního hormonu.

Obrovská síla je ukryta v rostlinných „steroidech“. Ty jsou hlavně v kořenech a plodech. Patří sem zmíněný kotvičník a také o peruánské Mace (u nás také známá jako řeřicha peruánská) se hovoří v superlativech, pokud jde o pomoc mužům, jejichž výkonnost v posteli už není, co bývala. 

Trojlístek nepostradatelných aminokyselin

V tabletkách Zerex jsou i velice důležité aminokyseliny, zejména L-Citrulline, L-Arginin nebo L-Lysin, které jsou rovněž pro zdravý sexuální život muže naprosto nepostradatelné. Arginin zabírá u erektilní dysfunkce, protože zlepšuje průtok krve pohlavními orgány. Aby se jeho kladné vlastnosti mohly maximálně rozvinout, je v tabletách i aminokyselina L-Lysin. Aminokyselina L-Citrulline zlepšuje výkonnost, sílu a vitalitu obecně. Největší předností Zerexu je jeho unikátní složení, které pomáhá, ale neublíží. Muži se nemusejí obávat nežádoucích účinků, ke kterým se nejčastěji řadí například bolesti hlavy nebo žaludeční potíže.