Víte, čím je zvláštní 21. červen? Tento den se slaví jako Den květů, takže máte vynikající příležitost, jak partnerku překvapit. Když ji podarujete růží nebo lučními květy, určitě ji potěšíte. Ale i osamělá žena si tento svátek může připomenout, pokud si květiny koupí nebo si z louky přinese kopretiny. Květy jsou odjakživa symbolem krásy a pomíjivosti. Jejich vůně na nás silně působí. Která žena by nepodlehla sladkému mámení jasmínu, fialek či frézie? Také kosatec, karafiát, gardénie, konvalinka nebo hyacint umí zažehnout milostnou jiskru a patří mezi účinná přírodní afrodiziaka.

Ženy vůně milují, muži jsou střídmější

Muži a ženy se ve vnímání vůní od sebe liší. Dámy se nejrůznějšími voňavými předměty velice rády obklopují a rozeznají mezi nimi i nepatrné rozdíly. Pánům dělají dobře jednodušší, zemitější vůně, třeba aroma mechu, dřevin nebo exotických travin. Voní jim i čokoláda a vanilka.

Vůně květů v lahvičce  - síla přitažlivosti

Byla by možná škoda obdarovat ženu květinou, která zvadne, když existují parfémy. I v nich najdeme omamnou, svůdnou a divokou vůni květin. Navíc nás tento voňavý dárek může provázet každý den, ať už jsme kdekoli. A co takhle spojit příjemné s užitečným? Parfémy nejen dlouho vydrží, ale některé nabízejí i něco navíc. Například afrodiziakální parfémy umí přivábit opačné pohlaví aniž bychom si to uvědomovali. Takže vynikající prostředek pro zvýšení libida a přírodní afrodiziakum v jednom. Uděláte tak radost sobě i jí. Obdarujte ji na Den květů nejenom kytičkou, ale přidejte k ní i parfém Zerex. Žena totiž kvalitní, smyslnou vůní nikdy nepohrdne, a tyto parfémy umí velice jemně a přirozeně obnovit v muži vášeň a touhu po milování. Dodejme ještě, že existují afrodiziakální parfémy  stejné značky i pro pány, takže přitažlivost může být oboustranně silnější. Zaujala vás téma afrodiziak? Zjistěte jak je lze využít je ve svůj prospěch.