ZEREX - upřímná radost dospělých
close
Jak si udržet silnou a kvalitní erekci? Vyhýbejte se těmto návykům
kvalitní erekce
Naše tělo

Jak si udržet silnou a kvalitní erekci? Vyhýbejte se těmto návykům

Váš sexuální život je úžasný, všechno jde jako po másle a s potencí nemáte ani nejmenší problém – pokud je to váš případ, gratulujeme vám! Pokud chcete, aby to tak i zůstalo, přinášíme vám několik rad, díky kterým vám silná a kvalitní erekce vydrží dlouhá léta.

S těmito škodlivými návyky se rozlučte nebo s nimi ani nezačínejte

Nadměrná konzumace alkoholu

O tom, že alkohol je metla lidstva, jste již určitě slyšeli. Cirhóza jater je věru nepříjemná představa … Jedním ze zhoubných důsledků nadměrného pití alkoholu je však i ztráta libida a erektilní dysfunkce – alkohol totiž snižuje tvorbu testosteronu, který má významný vliv na vaši erekci. Namísto kvantity tedy vsaďte na kvalitu – jakostní víno (jedna sklenička) či kvalitní destiláty v přiměřeném množství (jeden „panák“ za večer) vám jednou za čas určitě neublíží.

Zrádný nikotin

Kouření prý pomáhá, zbavit se nervozity a lépe se zkoncentrovat na práci? Kupte si raději fidget spinner nebo si jděte zaběhat do parku! Kouření cigaret ohrožuje zdraví vašich cév a prokrvení penisu, čímž zhoršuje erekci – až 80% mužů, kteří si stěžují na potíže s erekcí, si pravidelně dopřávají cigaretku (a kdyby jen jednu …).

Vysedávání před počítačem

Sedavý způsob života je perfektní živnou půdou pro poruchy erekce. Nedostatek pohybu přispívá k obezitě a kardio-vaskulárním onemocněním, které nepříznivě ovlivňují i ​​zdraví orgánů od pasu dolů. Silná a kvalitní erekce bude vaší každodenní realitou, když do svých běžných aktivit zapojíte zdravý pohyb – ideálně alespoň 3 km chůze denně, běh, plavání či návštěvu posilovny. Pokud máte málo času, pomůže i jóga v kanceláři.

Ponocování

Spánek, který je kratší než 5 hodin, způsobuje organismu velkou zátěž a únavu, což se negativně odrazí i na sexuálním apetitu a erekci. Pokud toužíte mít za každých okolností dostatek testosteronu, vyhraďte si každou noc alespoň 7-8 hodin na osvěžující spánek.

Jak můžete podpořit svou erekci – nezávisle na věku?

Kromě toho, že se budete vyhýbat výše zmíněným zlozvykům, doporučujeme, obohatit vaši stravu o kvalitní doplňky výživy, plné vitamínů, minerálů a aminokyselin, díky kterým si udržíte potenci i ve vyšším věku. Vyzkoušejte například přípravek na přírodní bázi Zerex Ultragold, který je vhodný pro všechny věkové skupiny. Tabletky Zerex jsou volně dostupné online.