ZEREX - upřímná radost dospělých
close
Slabá erekce a stres: Jak spolu souvisí?
slabá erekce a stres
Erekce

Slabá erekce a stres: Jak spolu souvisí?

Slabá erekce a stres. Dvě na první pohled zdánlivě nesourodé situace. Erekce je spojována s něčím příjemným, s něčím, co si chceme pořádně užít, na co se těšíme. Kdežto stres je naproti tomu něco nepříjemného, špatného, co nám pouze kazí životy. Jak tedy mohou tyto na první pohled nesourodé věci souviset a ovlivňovat váš sexuální život?

Stres se vkrádá do našich životů

Je to prosté – žijeme ve velmi vypjaté době. Stres v práci, povinnosti doma, problémy s rodinou a k tomu třeba ještě nějaká nemoc. Kombinace, kterou zná téměř každý z nás. A toto všechno pomalu ale jistě ovlivňuje i váš sexuální život. Zprvu je to nenápadné. Třeba jen nemáte chuť a raději po práci usednete v klidu k televizi. Ovšem časem se z drobností vyklubou pořádně velké problémy. Nebudeme vás zde děsit, ale vše může vyústit až ke konci jinak ideálního vztahu. Slabá erekce a stres jdou dnes ruku v ruce.

Slabá erekce a stres spolu souvisí

Stres a erekce jsou silně propojené nádoby. Pokud jste v klidu a nezažíváte žádný větší stres, projeví se to v pozitivním slova smyslu i ve vaší ložnici. Naopak, pokud jste neustále pod tlakem, budete pod tlakem i v posteli a až ne tak pod tlakem tam dole. Jinak řečeno, vaše erekce nebude příliš tvrdá.

Jste pracovně vytíženi? Selhání ze stresu napraví erekční tabletky

Jenže jak to vyřešit?

Jak to vyřešit? Do práce chodit musíte, s rodinou se jen kvůli sexu nerozejdete, dětí se nezbavíte a nemoc vás taky jen tak neopustí. Jak to tedy udělat, abychom byli méně ve stresu a více v pohodě, a následně také v posteli? Naučte se více odpočívat a relaxovat! V dnešní době to správně umí málokdo. Ano, umíme sebou plácnout k televizi a na chvíli na vše zapomenout, ale je to skutečně prostředek k dokonalému uvolnění? Odpovídat asi nemusíme.

Naučte se skutečně odpočívat!

Základem je správný odpočinek, ne jen na oko. A nebojte, nebudete kvůli tomu muset do předraženého salónu či wellness centra. Stačí si najít klidné místo u vás doma. Může to být například ložnice.

Domluvte se s rodinou, aby vás dvakrát do týdne nechali na hodinu či dvě nerušeně odpočívat. Uvelebte se v posteli, pořádně se zachumlejte do peřiny a přidejte nějaký relaxační prvek. Tím může být klidná muzika, odpočinková knížka nebo jen vaše myšlenky. Rozhodně by to mělo být něco, u čeho nebudete muset příliš přemýšlet, u čeho se dokonale uvolníte a u čeho se nebudete nijak vzrušovat. Zapomeňte tedy na politické zpravodajství, filmy či televizi obecně. U ní se pořádně nepohroužíte do sebe a neodpočinete si. Proto televizi na tuto dobu nechejte vypnutou.

Uvařte si uklidňující čaj

Uvařte si k tomu také vynikající Uklidňující čaj. Tato čajová směs je zcela originální a byla vytvořena s ohledem na současný uspěchaný život. Obsahuje tradiční bylinky, jejichž složky příznivě působí na udržování klidné mysli a zlepšení kvality spánku. Mezi bylinkami v ní najdete Řebříček obecný, Třezalku tečkovanou, Levanduli lékařskou, Jitrocel kopinatý a Meduňku lékařskou. Všechny tyto bylinky společně podporují duševní zdraví, přispívají k emocionální rovnováze a udržení pozitivní nálady. Meduňka a levandule navíc přispívají k příjemnému uvolnění během uspěchaných dní.

Čaj vás dokonale uklidní

Čaj si vezměte s sebou do postele během svých odpočinkových chvil a pomalu, doušek po doušek, si jej vychutnávejte. Myslete pouze na sebe, na své sny. Často totiž v tom shonu na sebe zapomínáme a mnozí z nás dokonce ani neví, za čím se tak ženou. Víte to vy?

Zamyslete se nad tím. Možná zjistíte, že pro ten všechen shon a stres vlastně ani nemáte vysvětlení a jen se honíte za vzdušnými zámky. Zapojte trochu představivosti a vysněte si během těchto chvil dokonalou budoucnost.

Méně stresu, lepší sex

Než se vám tato metoda projeví v posteli, bude to chvíli trvat. Dejte tomu čas a rozhodně po prvním odpočinku na ni nezanevřete. Tělo i mysl si musí skutečně odpočinout! Podle vědců se člověk doopravdy uvolní až zhruba po 3 týdnech takové meditace. Ale samozřejmě záleží na míře stresu a vytížení, jakému jste byli doposud vystaveni.

V posteli si můžete pomoci také malým pomocníčkem, a to pilulkami na erekci. Poslouží vám například Zerex Klasik.Jedná se o certifikovaný výrobek, který podporuje chuť na sex, zlepšuje prokrvení penisu, stimuluje a udržuje normální erekci. Má rychlý nástup účinku, takže stačí užít jednu tabletku zhruba hodinu před sexem. I díky němu zlepšíte svůj výkon v posteli.

Pánové, naučte se odpočívat a pořádně relaxovat a zjistíte, že budete v posteli nezastavitelný.

Zerex na zkoušku 2 kapsle