Mám asi problém v posteli. S partnerkou běžně vydržíme v posteli jen pár minut. Vždycky je to šup sem, šup tam a už je hotovo. Klidně do 10 minut může být po všem. Partnerka vypadá spokojená, jenže já bych byl radši, kdybychom vydrželi ještě o trochu déle, abychom si to pořádně užili. Neměli bychom to začít nějak řešit?!” obrací se se svým problémem pan Karel (35 let) na sexuologa. Jak dlouho trvá sex? Jak dlouho byste se měli správně milovat? A lze tuto aktivitu vůbec nějak zprůměrovat? Vědci hledali odpověď na tuto odvěkou otázku a zjišťovali, jak dlouho trvá průměrný sexuální styk. Přinášíme vám zcela nové poznatky a převratné objevy.

Vědci zjistili, jak dlouho trvá sex

Ještě před několika lety platilo, že by se lidé měli milovat alespoň 30 minut. Tento předpoklad podporovala i řada sexuologů. Lidé se proto snažili v tomto domnění sex neustále natahovat, aby tuto „normu splnili”. Čas ovšem šel dál a na světlo světa postupně pronikaly informace, že tomu v mnoha domácnostech takto vůbec není. Pod lupou proto tuto problematiku studovali vědci z Velké Británie.

Měl by sex trvat 30 minut?

Jejich výsledky zveřejnil také portál Business Insider. Vědci ve své studii sledovali chování více než 500 párů z celého světa. Došli k velice zajímavým výsledkům. Podle vědeckého týmu společnosti Saucy Dates, trvala soulož od 33 sekund až po 44 minut. Co je však ještě zajímavější, tak více než polovině dobrovolníků trval sex přesně pět a půl minuty. Tato hodnota tedy byla stanovena jako průměr.

ZAJÍMAVOST: Nejdelší sex na světě trval 24 hodin v kuse.

Jaká je ideální délka sexu podle pohlaví?

Jedna věc je skutečná délka sexu, druhá věc je přání, jak dlouhý by si lidé sex přáli. Podle vědců z Velké Británie by si obě pohlaví přály, kdyby sex trval alespoň 25 minut. Delší čas se většinou objevoval u odpovědí mladších lidí, naopak čas pouhých 15 minut se objevoval u párů starších 50 let.

Co je ale zajímavé, tak se tato „přání” ohledně délku sexu nijak nelišila na základě národnosti. Ať už byli dobrovolníci z USA, Kanady, Austrálie či Velké Británie, všichni se shodli na tom, že by ideální sex měl trvat 25 minut.

ZAJÍMAVOST: Nejdelší erekce na světě trvala 29 dnů.

Chcete delší sex?

Chcete prodloužit délku sexu? Odborník v oblasti sexuologie MUDr. Václav Urbánek, CSc. doporučuje: „Úplně nejzákladnějším předpokladem pro prodloužení sexuálního styku je zajištění pravidelnosti v sexuálním režimu muže. Je vhodné uskutečňovat sex několikrát týdně. Pokud totiž mezi jednotlivými ejakulačními vybitími (zejména u jedince mladého) vznikne časový výpadek celotýdenní či delší, tak při následném pohlavním styku pak u každého muže nastoupí tendence k urychlení nebo dokonce k překotnosti ejakulace.

Sex a další zajímavosti

Zpátky ale k vědeckým výsledkům. Vědci dále zjišťovali i to, zda má na délku milování vliv třeba kondom nebo obřízka. A odpověď je naprosto překvapivá - ani jedno. Sex trval stejně dlouho ať už muž použil kondom, anebo byl obřezán. Nic z toho nemělo na délku sexu vliv. Takže rozhodně nevěřte zažitému mýtu, že kondom snižuje citlivost penisu.

ZAJÍMAVOST: Nejdelší masturbaci prožil Japonec Masanobu Sato, který se vydržel ukájet 9 hodin a 58 minut.

Sex a věk

A mohl by dobu milování nějak ovlivnit věk páru? I to byla jedna z otázek, na kterou vědecký tým Saucy Dates hledal odpověď. Zde shodně zjistili, že se délka soulože mezi 20 do 35 rokem prodlužuje, ovšem po tomto věku se začne opět postupně zkracovat. Tento trend odhalili u všech účastníků nehledě na jejich sociální postavení nebo místo bydliště. Podle vědců jsou tedy v posteli nejlepší a nejvýkonnější třicátníci.

ZAJÍMAVOST: Mezi nejstarší potentní pár se řadí černošský pár - osmaosmdesátiletý muž a devadesátiletá žena, kteří se milují zcela pravidelně.

Jak prodloužit sex?

Nestačí vám průměrných pět a půl minuty? Chtěli byste své milování ještě nějak prodloužit? Rádi byste svou partnerku uspokojovali třeba i půl hodiny? Pak vám může pomoci doplněk stravy Zerex Extralong.

Ze tří existujících modalit produktu Zerex je pro případy předčasné až překotné ejakulace určen potravní doplněk Zerex extralong,” říká MUDr. Václav Urbánek, CSc. „Užívání Zerexu v doporučeném dávkování bude pro vás bezpečné. Zerex užívejte, a to (v souladu s návodem) před každým sexuálním aktem.

Tento potravinový doplněk představuje vysoce koncentrované složení extraktů z tradičních bylin pro prodloužení sexu. Někteří uživatelé uvádí prodloužení sexu až o 30 minut. Složky obsažené v produktu mají příznivý vliv na délku pohlavního styku, kvalitu sexuálního života, pevnou erekci a výkon muže v posteli. Stačí užít jen jednu tabletu zhruba hodinu před plánovaným sexem a okamžitě vydržíte v posteli déle. Zerex Extralong mohou užívat jak mladí pánové, tak i zralí muži, kteří si přejí vydržet v posteli déle.

Vyzkoušejte Zerex Extralong a zbořte všechna vědecká zjištění i zjištěná „fakta”.

 

V následujícím článku objevíte 5 tipů na prodloužení sexu: