Každý toužíme být alespoň jednou v životě v něčem nejlepší. Zaměstnanec měsíce, nejlepší student, nejkrásnější dívka na světě, nejsilnější sportovec… Prakticky v každé lidské disciplíně je možné dosáhnout vrcholu a být v ní nejlepší. A sex není výjimkou. Vyhledali jsme pro vás ty nejdivnější, nejúžasnější a nejneuvěřitelnější sexuální rekordy světa. Pojďte si je s námi pročíst.

1. Největší penis na světě

A začneme tím, co asi každého zajímá ze všeho nejvíc - nejdelší penis na světě. Držitelem tohoto rekordu je Mexičan Roberto Esquivel Cabrera. Roberto má 54 let, bydlí ve městě Saltillo v Mexiku, a má penis o délce 48 cm. Jeho chlouba váží téměř dvě kila a skutečně ji nemůžete přehlédnout.

Ovšem ty, kteří začali Robertovi okamžitě závidět, hned svlažíme. Jeho kolosální penis mu způsobuje spoustu zdravotních problémů. Dokonce potřebuje i speciální polštář na spaní. S takovým mackem to není žádný med. Navíc bohužel nemůže mít s tak obrovským údem sex.

Pokud jste si tedy mysleli, že se svou chloubou klátí jednu ženu za druhou, musíme vás bohužel zklamat. Zlatý průměrný penis.

2. Nejmenší penis na světě

Druhým extrémem je nejmenší penis na světě. Ten největší měří 48 cm, a ten nejmenší pouhý 1 cm. Na světě se najde asi více mužů s nejmenším penisem, ovšem oficiálním držitelem Guinessova rekordu v této kategorii je Mike Carson. Podle Carsona a jeho doktorů je jeho penis plně funkční. Po dlouhou dobu měl tento mladý muž ze své miniaturní chlouby mindráky, ale po získání zápisu do Guinessovy knihy rekordů se u něj dveře s nápadnicemi netrhnou.

3. Nejdelší erekce

Snažíte se během sexu vydržet co nejdéle? Pak si představte erekci trvající celých 35 dnů. Takovou erekci zažil muž z Irska, který musel běžně fungovat se ztopořeným penisem přes měsíc v kuse. V jeho případě se ale jednalo o chorobu priapismus, tedy bolestivé ztopoření penisu. Muž následně musel být hospitalizován a léčen, jinak by došlo k nevratnému poškození penisu.

 4. Nejvíce orgasmů za den

Máte doma vášnivou nymfomanku, která by mohla vždy a všude? Na Sarah Carmen určitě nemá! Tato sympatická mladá žena totiž zažívá i více než 200 orgasmů za den. Sarah totiž trpí syndromem přetrvávajícího genitálního vzrušení a zažívá až 200 orgasmů denně. Některé ženy dokonce zažívají orgasmus i při porodu. Na druhou stranu orgasmus u žen snižuje riziko rakoviny prsu či deprese, tyto nemoci tedy Sarah rozhodně nehrozí. Samozřejmě jí ale v takovém případě žádný chlap nemůže stačit.

5. Nejstarší panna na světě

Další kuriozitou z trochu opačného soudku, je nejstarší panna na světě. Tedy žena, která nikdy během svého života neměla sex. Kolik jí tipujete? 20, 30, 40 let? Kdepak! Nejstarší pannou na světě byla 107 letá stařenka Clara Meadmore. Byla prý během svého života natolik zaneprázdněná pro nějaký vztah, a tak nikdy neměla milostný poměr s žádným mužem. Trochu smutné, nemyslíte?! Clara zemřela v červenci 2011, několik měsíců před svými 108. narozeninami. Naopak nejmladší sexuální partneři na světě měli osm a devět let.

6. Nejdelší masturbace

Rádi a často masturbujete? Promasturbovali jste už někdy celé odpoledne? Tak to je doslova nic ve srovnání s Japoncem Mansanobu Satou, který se dokázal uspokojovat téměř 10 hodin v kuse. Samozřejmě se to ale neobešlo bez následků. Nějakou dobu ho potom bolel penis a zároveň měl namožené zápěstí.

7. Největší klitoris na světě

Když jsme tady měli největší penis na světě, tak se také podíváme na největší klitoris na světě. V Ugandě se dokonce mladé ženy před milostnou schůzkou štípou do stydkých pysků, aby se jim zalily krví a natekly. Jsou totiž přesvědčeny, že čím rozměrnější výbavu budou v kalhotkách nosit, tím většího úspěchu dosáhnou u mužů. V roce 1938 se jistá Vídeňanka chlubila tím, že její poštěváček měří 30 centimetrů. Světový rekord ovšem podle dochovaných záznamů drží už déle než 130 let skotská dívka jménem Anna Swan, která měla klitoris o délce 48 centimetrů. To už vážně není žádná paráda.

8. Nejvzdálenější ejakulace

Přijde vám občas, že jste vystříkli během ejakulace skutečně hodně silně a hodně daleko? Možná své výkony přehodnotíte, až vám řekneme, že světově nejvzdálenější ejakulaci předvedl Američan Horst Schultz. Ten vytvořil světový rekord v délce výstřiku spermatu do dálky, a to když jeho ejakulát dolétl celých šest metrů od něj. Můžete si to klidně sám doma vyzkoušet. Uvidíte, že to není až tak jednoduché. Při ejakulaci se semeno z mužova penisu běžně řítí závratnou šedesátikilometrovou rychlostí.

9. Nejdelší pubické ochlupení

Současný trend příliš tomuto rekordu nenahrává, přesto se na světě najdou lidé, kteří na své pubické ochlupení nedají dopustit. Pokud byste se chtěli na nejdelší chloupky v intimních partiích podívat, museli byste vyrazit do Kapského města v Jihoafrické republice. Nejdelší ochlupení na světě má totiž Maoni Vi, která žije právě zde. Její ochlupení měří téměř tři čtvrtě metru a je tak nejdelší na světě. A na depilaci dle jejích slov ani nepomýšlí.

10. Největší varlata

Naše povídání zakončíme největšími varlaty na světě. Ty má pětapadesátiletý Američan Wesley Warren Jr. Ve svých kalhotách se může pochlubit varlaty o celkové váze 60,1 kg. Varlata mu nyní sahají po kolena a život s takovým gigantem mezi nohama rozhodně není procházka růžovou zahradou.

A co vy? Znáte nějaký zajímavý sexuální rekord? Anebo sami nějaký držíte? Klidně se s námi o něj podělte!