Pro mnohé možná neznámý pojem či výraz, avšak pro některé je to už ověřený lék na potenci, jak v boji nad erekcí zvítězit a jak se nedat zahanbit před Vaší polovičkou. Co však ve skutečnosti Kamagra je a co jsou její hlavní přínosy? Hlavní složkou Kamagra je Sildenafil Citrate, která velmi úzce souvisí s Vaší případnou sexuální aktivitou. Tato látka je obsažena i ve Viagře, která je známá po celém světě jako sexuální stimulant pro muže. Pokud se rozhodnete pro její užívání tak vězte, že může mít negativní účinky, pokud nedodržíte návod k užívání. Netřeba to s Kamagra přehánět, stačí, když užijete maximálně 1 dávku denně a to asi hodinu před pohlavním stykem. Účinná látka obsažená v Kamagra se velmi rychle dokáže vstřebat na všechna potřebná místa a pomoci Vám tak s erekcí. Samotný efekt může trvat až 1,5 hodiny, čili v případě Vaší chuti můžete stihnout i několik pohlavních styků po sobě. Účinek však cítíte i 15 hodin po užití tablety, není však tak intenzivní.

Jak ve skutečnosti Kamagra pomáhá?

Opět to souvisí s krevním oběhem a opět to souvisí s cévami. Snad u každého přípravku nebo látky, která má za cíl vyvolat u Vás erekci je to postavené zejména na rozšíření cév, v lepším prokrvování a podobně. Platí to i v tomto případě a výsledkem je dlouhotrvající erekce, která Vám napomůže k sexuálnímu styku. Užívat ji mohou nejen ti muži, kteří trpí erektilní dysfunkcí, ale i všichni ti, kteří chtějí mít erekci lepší, rychlejší, pevnější a zejména, ji chtějí mít. Kromě svých prvotních účinků, které se projevují zejména v erekci, jako takové, při delším užívání napomáhá i k lepší výdrži. Sexuální výdrž tak nebude Vaše pověstná "Achillova pata", ale budete se moci oddávat sexuálním radovánkám i dlouhé hodiny či noci. Vaše sebevědomí bude postupně růst a Vy si tak budete více a více věřit. Rozhodně je to přesně to, co každý muž potřebuje. Nikdo nechce ustrašené a bázlivé muže, kteří mají problémy s erekcí. Vyřešte si je i Vy používáním Kamagra. V zásadě známe 3 typy Kamagra, se kterými se můžete setkat. Všechny tři Vám dokážu vyvolat stejný efekt, odlišnosti jsou jen v jejich užívání.

Kamagra Oral Jelly

Je to v podstatě želé, které se však nemusí aplikovat roztíráním přímo na penis, ale můžete si jej vložit i do úst. Zde máte dvě možnosti, a to buď želé spolknete, nebo jej necháte působit pod jazykem asi půl minuty. Záleží to často na tom, jak moc Vám "chutná", a tedy zda Vám jeho chuť není příliš nepříjemná. Už po deseti minutách nastupuje kýžený efekt, který může trvat i 5 hodin. Před užitím však nepožívejte alkohol.

Kamagra Max

Dvacet minut před sexem byste měli užít čtvrt tablety, pokud jste si vybrali právě tuto formu Kamagra. Vydrží až 10 hodin a je tedy skutečným pomocníkem v boji se slabou erekcí.

Šumivá tableta

Tabletu si dejte do obyčejné vody a nechte vyšumět. Následně vypijte a tableta začne působit. Alespoň 30 minut před sexem třeba tuto tabletu užít.

Nežádoucí účinky

Jako všechny pilulky na erekci, i Kamagra má své nežádoucí účinky, které vůbec nejsou příjemné a se kterými je třeba počítat. Je to zejména velmi silná bolest hlavy, zarudnutí v obličeji či problémy se žaludkem a bolestmi v něm. Mezi relativně časté problémy zařazujeme i průjem či závratě, které se mohou vyskytnout i po jedné tabletě. Pokud špatně vidíte a celkově máte vše rozmazané, je to také účinek Kamagra. Můžete být dokonce citlivý i na světlo. Vyzkoušejte proto tabletky Zerex, s nimiž Vám nehrozí podobné nežádoucí účinky. Jsou velmi účinné a nezpůsobují žádné závratě či bolesti, které by byly pro běžného uživatele odrazující.