Jak se říká „Kde je krev, tam je i erekce”. Erekce vlastně není nic jiného, než nahrnutá krev v penisu za pomoci chemických a hormonálních procesů. Tudíž pokud chcete mít pevnou a kvalitní erekci, měl byste mít v prvé řadě zdravý kardiovaskulární systém a také dostatečný přísun krve v penisu. Jak toho docílit? Jak prokrvit penis? Přinášíme vám 5 účinných způsobů jak na to.

Jak prokrvit penis?

1. Pravidelný pohyb a zdravý životní styl

Aby tělo běhalo jako dobře promazaný stroj, musí mít volné cesty. O správně fungující se krevní oběh se však člověk většinou nestará. Až časem se začnou objevovat varovné signály, mezi které patří mimo jiné i erektilní dysfunkce, které upozorní na následky ne zcela zdravého životního stylu.

Proto se v prvé řadě snažte pravidelně hýbat a dodržovat zásady zdravého životního stylu. Ano, je to již tisíckrát opakované klišé, ale je to důležitější než si myslíte. Poruchou krevního oběhu totiž trpí čím dál tím více lidí. A příčinou je bohužel nejčastěji právě minimum pohybu a nezdravá strava. Ač mnozí vědí, jaké jsou následky špatného životního stylu, stejně je podceňují. A přitom pevná erekce může být jen vrcholem ledovce vašich zdravotních problémů, o kterých třeba zatím ještě ani nevíte.

2. Správné vitamíny

Kromě zdravého stravování a pravidelného pohybu jsou důležité i vhodné vitamíny. Pokud máte vyváženou a pestrou stravu, nejspíš jejich nedostatkem netrpíte. Jestliže jste ale doposud příliš na zdravý životní styl nedal, pak by bylo vhodné je začít doplňovat, například pomocí doplňků stravy.

Mezi nejdůležitější vitamíny prospívající vašim cévám, tepnám a žilám, patří vitamin E a B. Za nejpodstatnější funkcivitaminu E se pokládá jeho antioxidační činnost, díky které chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály. Dále chrání buňky před oxidačním stresem a pomáhá zpomalovat jejich stárnutí. Některé vědecké studie dokonce zjistily, že vitamin E účinně zasahuje v prevenci řady onemocnění, jako jsou aterosklerózakardiovaskulární onemocnění, nebo Alzheimerova a Parkinsonova choroba.

Co se týče vitaminu B, ten zase přispívá ke správné činnosti nervové a srdeční soustavy. Je nutnou součástí vaší výživy, protože se v lidském těle nijak neukládá a jeho potřeba stoupá při námaze a stresu.

3. Lymfatické masáže

Ke zlepšení prokrvení celého těla mohou pomoci i nejrůznější masáže. Ať už ty klasické, anebo lymfatické, které napomáhají rozproudit lymfu, neboli mízu, v těle. Masáž vám může provést nejen profesionální masér v salonu, ale také třeba vaše partnerka, jakožto součást milostné předehry. Díky masáži se krásně uvolníte a vaše tělo se perfektně prokrví. A erekce? Na tu po masáži nebudete muset dlouho čekat.

4. Dostatečný příjem tekutin

Možná si teď říkáte „že je to naprosto jasné”, ale přece jen to zde znovu zopakujeme. Nezapomínejte ani na dostatečný pitný režim! A to zejména teď v létě, kdy se teploty často přehoupnou i přes tropickou třicítku. Důležitý je dostatečný příjem zejména obyčejné, neslazené vody a pak i dalších tekutin.

Jako člověk jste totiž až z 60 % tvořen vodou, a tak ji ke svému životu nutně potřebujete. Navíc díky vodě nebude vaše krev tak hutná, bude rychleji proudit ve vašem těle, a díky tomu také snadno a rychle dosáhnete pevné a kvalitní erekce.

5. Bylinky

V neposlední řadě vám mohou podat pomocnou ruku i bylinky. Tymián, kotvičník zemní, kurkuma, maca peruánská, zázvor, ženšen, aminokyselina L-arginin či zinek a železo. To jsou všechno látky, které napomáhají udržet zdravý kardiovaskulární systém, napomáhají ke správnému prokrvení organismu a udržují optimální hladinu mužských hormonů v těle.

Extrakty z těchto bylinek i zmíněné látky můžete užívat jak ve formě čajů či bylinkových odvarů, tak i ve formě tabletek, jakožto doplňků stravy. Je to jednoduché - užijete 2 tabletky denně a okamžitě máte o dostatečný přísun kvalitních látek postaráno.

Další tipy pro prokrvení penisu

Výše zmíněné tipy ovšem rozhodně nejsou vším, co můžete pro svůj organismus, zejména pak pro svůj kardiovaskulární systém, udělat. Možností, jak prokrvit penis, je mnohem, mnohem více. Například snížení míry stresu, omezení kouření, pravidelné procházky na čerstvém vzduchu, spousta zeleniny a ovoce v jídelníčku a další a další možnosti. Výše zmíněné tipy jsou těmi nejzásadnějšími, které by měl dodržovat pro pevnou erekci každý muž.

Jak ještě lépe prokrvit penis a dosáhnout ocelově tvrdé erekce?

Chcete ještě více podpořit svou mužnost a dosáhnout skutečně extrémně pevné erekce? Pak vyzkoušejte doplněk stravy Zerex Klasik. Zerex Klasik se užívá zhruba hodinu před plánovaným sexem a má rychlý nástup účinku.

Díky Zerexu Klasik podpoříte svou sexuální touhu, udržíte sexuální aktivitu, zlepšíte prokrvení organismu, zpevníte erekci, prodloužíte pohlavní styk a podpoříte chuť na sex.

Zerex Klasik je určený výhradně pro muže. Díky vysoce koncentrovanému složení účinných látek, mezi které patří i výše zmíněný kotvičník zemní či maca peruánská, je Zerex Klasik unikátním doplňkem stravy pro všechny muže, kteří se nechtějí rozloučit se svou pevnou erekcí. Vyzkoušejte jej a uvidíte, že i vy najednou dosáhnete v ložnici netušených možností.

 

Nenechte si ujít nejzvláštnější rekordy ze světa sexu: