Známá moudrost praví, že práce šlechtí člověka. A také se říká, že nic se nemá přehánět. Přesto mezi námi žije spousta lidí, kteří nechtějí nebo neumějí odpočívat. Těch, co práci obětují kus života, velice rychle přibývá. Bláznivé pracovní nasazení vás může stát nejen zdraví ale i dlouholetý vztah. A proto vznikl Den workoholiků, který připadá na 5. července.  Zpomalte a odychujte nejen v tento den, ochráníte své libido i potenci. Životní styl lidí, kteří jsou prací posedlí, není zdravý. Na odpočinek nemají ani čas, ani pomyšlení. A protože neumějí relaxovat, dříve či později se dostaví únava. Ani zdravotní problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Koho by napadlo, že nespavost, bolesti hlavy, žaludeční neuróza a cukrovka nebo srdeční potíže mohou mít kořeny právě zde?

Když libido klesá k bodu mrazu

Trpí ovšem i duše. Jakmile si workoholik sáhne na dno psychických sil, pozná to okamžitě. Úzkosti, nervozita, syndrom vyhoření – i tak vypadá daň za mimořádné pracovní nasazení. Rovněž vztahy berou zasvé. Partneři se vidí málo, na milování není čas. Pokud ano, neznamená to, že je vyhráno! Zděšený muž často zjistí, že libido není, co bývalo, to samé platí i pro erekci. Partnerka to tu a tam toleruje, ale co dál?

Kudy z bludného kruhu ven?

Cesta je jediná: zvolnit! Zařadit víc odpočinku, pohybu, radosti a zábavy. Chodit na procházky, udělat si čas na přátele, věnovat se pozapomenutým zálibám. Jakmile se muž zotaví, chce svoji energii věnovat partnerce. Jenže dohnat spánkový deficit nebo začít pravidelně cvičit je nesrovnatelně lehčí než dostat zpět do formy své libido a v ložnici být mužem, který neselže.

Vsaďte na přírodu!

Pokud to v posteli pořád není ono, nepropadejte panice. Zkuste vylepšit svoji potenci přírodní, a tedy přirozenou cestou. Vynikajícím pomocníkem je tabletka Zerex, vyrobená pouze z vybraných bylinných výtažků. Její kouzelné účinky se dostaví přibližně do 60 minut. Ale pozor, na dalších 36 hodin raději nic neplánujte a užívejte si rozkoš z milování. Stojí to za to.