Toužíte po velkém penisu? Prakticky odjakživa si přejete, aby byla vaše chlouba o trochu větší? Nikdy jste si nepřipadal jako pořádný alfa samec? A nějaké to drobné zvětšení penisu by vám asi nevadilo? 

Takových mužů jako vy jsou na světě tisíce, možná milióny. Podle průzkumů je prakticky každý druhý muž nespokojen se svou chloubou. Ovšem někteří jsou velikostí své chlouby tak posedlí, že se nebojí zvolit ani skutečně bizarní možnosti jejího zvětšení. Něco dokonce hraničí se zdravým rozumem. Pojďme si teď tedy popsat a připomenout nejrůznější způsoby zvětšení penisu.

Operace zvětšení penisu

Asi nejnebezpečnějším a nejnáročnějším způsobem zvětšení penisu je chirurgická operace. Nebudeme vám teď vůbec nic nalhávat, ani zastírat. Tato operace s sebou přináší řadu nebezpečí a komplikací a rozhodně nepatří mezi ty nejjednodušší. Na druhou stranu má ale ze všech způsobů nejjistější účinek

Existují dva základní způsoby chirurgického zvětšení penisu. V prvním případě dojde k přetnutí vazu, který upevňuje penis ke stydké kosti. Díky tomu dojde ke změně úhlu, který penis svírá s tělem, a tak i k jeho prodloužení.

Ve druhém případě dojde ke zvětšení obvodu penisu. To se provádí buď vstříknutím injekce vlastního tuku, silikonu nebo gelu hyaluronové kyseliny. Jednotlivé metody slibují zvětšení obvodu od 1,5 až po 2,5 centimetru.

Cena takové operace se pohybuje od 20 000 Kč až do 100 000 Kč. Záleží na klinice a typu zákroku.

Závaží na zvětšení penisu

Další, již méně komplikovanou a méně rizikovou možností zvětšení penisu, jsou nejrůznější závaží na penis. Tato varianta je asi jednou z vůbec nejstarších. Podle odborníků ji dokonce využívali i faraonové starověkého Egypta. Dodnes se s ní můžete setkat u některých domorodých kmenů.

Funkce takových závaží je jednoduchá – připnete si je na svůj úd a čekáte. První výsledky jsou ovšem podle výrobců viditelné až za několik měsíců. Takže je nutné proceduru pravidelně a dlouhodobě opakovat. 

Závaží na penis vychází od 1 000 Kč až po 10 000 Kč. Opět záleží na vašem konkrétním výběru.

Vakuové pumpy

Zabrouzdáme také do konvenčních vod, ve kterých najdeme dobře známé vakuové pumpy. Určitě jste se s nimi také někdy setkal. Je to poměrně běžná pomůcka, která by měla pomoct nejen ke zvětšení penisu, ale také k pevnější erekci. Vakuové pumpy si můžete pořídit na internetu, v kamenných obchodech a různých sexshopech. 

Fungují na bázi podtlaku. Penis vložíte do pumpy a dostatečně odčerpáte kyslík. Penis nabude na objemu a velikosti, ztvrdne a trochu zčervená. Čím více jej „odsajete”, tím větší tento efekt bude. Ovšem pozor! Mohou se dostavit také vedlejší účinky, a to krátkodobé odumření a snížení citlivosti penisu či vytvoření malých modřinek. Takže to není vhodné přehánět ani opakovat příliš často.

Ty nejlevnější vakuové pumpy můžete sehnat už za 199 Kč. Ovšem nejsou příliš účinné ani bezpečné. Odborníci doporučují pořízení pumpy za zhruba 5 000 Kč. Ty již bývají hodně kvalitní a mají dlouhou životnost.

Cviky na zvětšení penisu

Podle některých koumáků existují také účinné cviky na zvětšení penisu. Měly být vám zvětšit chloubu dokonce až o 8 cm. Klepete si teď na čelo? Pak s vámi naprosto souhlasíme! Tento způsob totiž patří do kategorie „Legend a mýtů” a nemá nic společného s realitou. V praxi si totiž zvětšení penisu můžeme spojit s jiným efektem, a to s úbytkem hmotnosti a tuku.

Pokud jste totiž v pase trochu tučnější, logicky se vám úd při hubnutí opticky zvětší. Na jeho samotné délce se ale nic nezmění, pouze je vůči vašemu hubenějšímu tělu otpicky větší. A přesně takto fungují i tyto cviky. 

Raději se ale snažte než svůj úd pořádně procvičit celé tělo, zhubnout nějaké to kilo a vyrýsovat svaly. To bude určitě mnohem účinnější a lepší, než nějaké pofidérní cviky a navíc tak získáte skvělou formu.

Tabletky na zvětšení penisu

Poslední možností jsou nejrůznější tabletky a doplňky stravy. Jak takový způsob zvětšení penisu funguje? 

Pokud budeme mluvit o doplňku stravy Zerex Klasik, tak ten je přírodního původu. Najdete v něm extrakt z Kotvičníku zemního a Macy peruánské, řadu aminokyselin, jako jsou L-arginin a L-lysin, či extrakt ze semen kakaovníku pravého. Všechny tyto látky dohromady podporují libido, stimulují erekci, příznivě ovlivňují zdravý intimní život muže a zlepšují prokrvení penisu. A právě u posledního příznivého účinku se na chvíli zastavíme.

Díky zlepšené cirkulaci krve v penisu, je váš úd mohutnější a větší. Působí tedy větším dojmem, díky čemuž tento účinek také můžeme zařadit do zvětšení penisu.

Zlepšete svou erekci se Zerexem Klasik

Spíše než velikost penisu je důležitá kvalita sexu

Víme, že vás asi jen tak nepřesvědčíme, ale věřte nám, že na velikosti penisu skutečně nezáleží! Většina žen spíše než nadprůměrného alfa samce hledá pohodového chlapa, který jí bude oporou, bude s ním sranda, budou sdílet společné zájmy a budou mít stejný pohled na život. A nebudeme si nic nalhávat – ani největší úd na světě vám nezajistí, že budete skvělý milenec. Více než velikost penisu je totiž důležitá kvalita sexu!