O nedostatku testosteronu jsme psali v minulém článku 5 signálů, že máte nedostatek testosteronu. V tomto článku navážeme na předchozí článek a budeme mluvit o zaručených způsobech, jak zvýšit jeho hladinu přírodní cestou. Z lékařského hlediska bude pro vás a vaše nejen intimní zdraví nejlepší:

Začněte cvičit a hýbejte se více!

Jak zvýšit testosteron v těle? Začněte častěji cvičit a hýbat se! Cvičení a pravidelný pohyb pomáhají tvorbě testosteronu. Dobrou zprávou je, že můžete sáhnout po jakémkoliv cvičení a sportu. Podle vaší chuti a vašich schopností. Pokud vsadíte na pravidelnost a časté cvičení (minimálně 4x týdně), znovuzrození zažije i vaše erekce.

Nebojte se tuků...

Nemějte strach ze zvýšeného tuku, pokud chcete mít vyšší hodnoty testosteronu v těle. Upřednostňujte však nasycené tuky z rostlinného a živočišného zdroje. Z nich vybíráme především mléko a mléčné výrobky, kokos a kokosový olej, maso, olivy a olivový olej, ořechy, či vaječný žloutek.

S cholesterolem nešetřete...

S tukem v těle úzce souvisí i cholesterol. Pro zvýšení testosteronu je nesmírně významným vitamín A. Nachází se hlavně v mléku a mléčných výrobcích, v mase či vejcích. Stejně tak ho najdete i v potravinách s vyšším obsahem tuku a cholesterolu. V souvislosti s touhou zvýšit množství testosteronu v těle, musíte zapomenout na nízkotučné produkty a mléko. Ty vám nepomůžou s jeho tvorbou, spíše naopak.

Pijte více mléka!

Jak jsme už vícekrát zdůraznili i v tomto článku, pít hodně mléka se vyplatí, protože vám zabezpečí dostatek testosteronu v těle. Pijte ho pravidelně a nejlépe každý den. Dobré je sáhnout po mléku s vyšším obsahem tuku.

Jezte ryby, jmenovitě tuňáka...

Účinnost ryb, obzvlášťe tuňáka, na testosteron a erekci, už není třeba více zdůrazňovat. Jsou výborné díky velkému množství zinku, který se v nich nachází, obzvlášť v tuňákovi. Kromě toho v tuňákovi najdete i množství mastných kyselin. Díky těmto látkám budete mít zdravé srdce, cévy, také i zdravý sex, vášeň a v neposlední řade dostatek testosteronu a tím i zdravou a funkční erekci. A to je to hlavní, co hledá každý dokonalý a zdravý muž.