Vaše poradna > Zlepšení erekce

Zlepšení erekce

zlepšenie erekcieVěta, kterou muži neradi slyší. Nejraději by ji nechtěli řešit nikdy, kvalitní erekci by chtěli mít vždy. Není se čemu divit. Je přece nezbytná pro jednu z nejpříjemnějších činností, jaké známe - sex. A o ten nechce nikdo přijít. Netýká se tedy jen mužů, ale i žen.

Fungování erekce

Erekce je ztvrdnutí penisu nebo klitorisu při pohlavním vzrušení. Ano, i ženy mají erekci, zde však hovoříme o té mužské. Vyvolá ji fyzická nebo psychická stimulace nebo obojí. Znamená též schopnost udržet pevnost penisu, která je potřebná pro úspěšný pohlavní styk. Penis během ní obsahuje 6krát více krve, než když je v klidu. Končí po výronu semene (ejakulaci), nebo když signály, které ji vyvolaly, zmizí. První případ je určitě lepší, že?

Někdy ale nefunguje všechno tak, jak má. Většina případů poruchy erekce je způsobena fyzickou příčinou. O psychologickou příčinu jde méně často. Samozřejmě, že občas s ní má problém asi každý muž. Když to však trvá déle, je třeba začít jednat. Jak? Jednoduše takto.

Zásady pro zlepšení erekce

1. strava - Je důležité jíst potraviny, které jsou dobré pro Vaše srdce. Kvalita erekce přece do velké míry závisí na krevním oběhu. Budete-li mít zdravé srdce, tak pravděpodobně i erekci.

2. cvičení - Jednoduchá, levná, a přesto účinná metoda. Zlepšuje celkové zdraví a přímo erekci zvýšením hladiny neurotransmiterů v penisu a testosteronu v krvi.

3. stres - Doba je těžká. Honíme se za penězi, nic nestíháme. No, kdo by z toho nebyl ve stresu? Je to těžké, ale problémy třeba rozdýchat a aspoň někdy si dopřát čas i na oblíbené činnosti. Protože zvýšená hladina stresového hormonu kortizolu snižuje hladinu testosteronu. To se projevuje i problémy s erekcí.

4. doplňky výživy - Dodržujete všechny zásady zdravého životního stylu, ale problém přetrvává? V tomto případě můžete zkusit léky nebo doplňky výživy na zlepšení erekce. Ať už volně prodejné nebo ty na předpis, volba je na Vás. Vyzkoušejte certifikovaný doplněk výživy Zerex. Je volně dostupný bez předpisu. Jeho složení je jedinečné, protože jako první produkt využívá extrakt tradičních bylin v kombinaci s důležitými aminokyselinami a tak tvoří převratnou novinku na trhu. Jeho účinnost je garantována zárukou a spokojeností klientů nejen v USA, ale i v EU.

Řešit tento problém je velmi důležité. Jeho neřešení může být důvodem problémů ve vztahu. Takže lepší erekce může pomoci i k lepšímu vztahu. A to je určitě ten nejlepší motiv.

zerex erekcia

Zerex Klasik na zlepšení erekce

Tento produkt z řady Zerex se stal nejprodávanějším a jsme hrdí, že pomohl s problémem impotence tisícům mužům. Objednejte si ho již dnes a vyzkoušejte účinky Zerexu.

Objednat produkt